نمایندگی فروش الکل طبی در تهران

نمایندگی فروش الکل طبی در تهران

کلان شهر تهران به این علت که بسیار پرجمعیت است به تنهایی بیش از نیمی از مصرف الکل کشور عزیزمان ایران را به خود اختصاص داده است.
در حالت کلی دو نوع الکل در دنیا وجود دارد که در بازار نیز موجود و رایج هستند: اولی اتانول و یا همان الکل سفید و دومی متانول یا الکل صنعتی زرد رنگ است.
ذکر این نکته بسیار ضروری است که الکل صنعتی یا همان الکل غیرخوراکی برای سلامتی بدن انسان بسیار خطرناک و سمی است. الکل طبی که حاوی اتانول است، بدون رنگ و با بوی تند بوده و مخصوص ضدعفونی کردن و تزریقات است.
خرید و فروش الکل نیز مانند بسیاری از محصولات دیگر دچار آفت واسطه گری شده است شما می توانید با تماس با کارشناسان ما در این مجموعه ضمن استعلام قیمت روز، الکل طبی مورد نیاز خود را بدون واسطه خریداری نمایید. پیدا کردن نمایندگی فروش الکل طبی در تهران کار آسانی نیست با ما همراه باشید تا بهترین نمایندگی را برای فروش الکل طبی در تهران را پیدا کنید.

بررسی الکل طبی و صنعتی

الکل طبی که در بازار کشور عزیزمان ایران موجود می باشد همان نوع الکلی است که دارای اتانول است و از مشخصات اصلی و ظاهری این محصول می توان به بی رنگ بودن، و نیز داشتن بوی تند و زننده و موارد دیگر اشاره نمود.
الکل طبی که در اکثر داروخانه ها و فروشگاه های مواد شیمیایی موجود هستند اغلب کاربرد هایی نظیر ضدعفونی و استفاده در تزریقات را دارند.
باید توجه داشت که تنها راه آسیب رساندن الکل صنعتی به انسان از راه خوردن نیست بلکه الکل صنعتی از طریق پوست هایی که دچار آسیب شده اند، به مقدار زیادی جذب می شود.
الکل صنعتی که حاوی متانول با رنگ نارنجی و یا زرد مانند است و نمی توان آن ها را از داروخانه ها تهیه کرد و اغلب در موارد صنعتی و شیمیایی مورد استفاده واقع می گردند.
از دیگر تفاوت های این دو نوع الکل می توان به این مورد اشاره کرد که متانول یا همان الکل صنعتی بسیار سمی بوده و در صورتی که خورده شود ممکن است منجر به کور شدن و نیز آسیب های عصبی فزاینده در فرد مصرف کننده گردد.
الکل صنعتی بسیار خطرناک است که نیاز به دقت فراوان در استفاده از آن دارد حتی نباید این نوع از الکل با دست یا سطح پوست تماس مستقیم داشته باشد.

روش های تشخیص الکل طبی در تهران

توجه به شکل ظاهی ممکن است در تشخصی کمک کننده باشد. به منظور تشخیص دادن این دو نوع الکل از یکدیگر لازم است که بدانیم الکل صنعتی رنگ زرد، قرمز یا نارنجی دارد ولی الکل طبی همیشه سفید رنگ است.
با توجه به انواع نیرنگ های به کار رفته در برخی فروشندگان باید گفت که هیچ روش کاملا دقیقی برای تشخصی الکل صنعتی و الکل طبی وجود ندارد.
همان طور که در بالا گفته شد و دوباره نیز تاکید می گردد الکل طبی در واقع نام دیگری برای اتانول است و اغلب برای ضدعفونی و تزریقات استفاده می گردد ولی الکلی که به نام صنعتی می شناسیم همان متانول است که به هیچ وجه نباید خورده شود و با پوست تماس داشته باشد.
روش دیگر این است که هر دو نوع الکل را آتش زده و می سوزانیم اگر شعله ایجاد شده از این طریق بلند و آبی بوده و نوک آن نارنجی باشد یعنی الکل طبی است و اگر شعله ایجاد شده از این طریق کوتاه و به رنگ نارنجی باشد یعنی الکل مورد نظر صنعتی است.
البته این روش قطعی و صد در صد نیست زیرا اگر الکل از نوع طبی باشد و مقدار اندکی الکل صنعتی در آن مخلوط باشد باز هم شعله آن مانند الکل طبی خواهد بود ولی همان درصد اندکی از الکل صنعتی نیز می تواند خطر آفرین باشد.

فروش الکل طبی در تهران

در شهر پر جمعیت تهران کارخانجات و تولیدی های زیادی برای فروش الکل های طبی به صورت کلی و جزئی وجود دارد. همچنین در صورت مصرف جزئی می توان الکل طبی را از داروخانه ها تهیه نمود.
در 3 سال گذشته به علت شیوع ویروس همه گیر کرونا در سراسر جهان و همچنین ایران استفاده از الکل های طبی بسیار رایج و همگانی گشت.
افزایش مصرف الکل طبی در تهران در دوران بیماری ملک کرونا باعث افزایش تقاضا برای این محصول به عنوان ضدعفونی کننده شد و طبیعی است هر گاه در بازار تقاضا برای محصولی خاص افزایش داشته باشد بنا بر قانون عرضه و تقاضا قیمت آن محصول افزایش خواهد داشت.
در ایام کرونا حتی روزهایی را شاهد بودیم که الکل در جهان نایاب شد، شرکت الکل سازی در ایران الکل طبی را در گالون ها و بشکه هایی با احجام متفاوت می فروشند و در این شرکت ها انواع الکل طبی با درصد های خلوص متفاوت از جمله 96 درصد و 70 درصد تولید و عرضه می شود.

موارد استفاده از الکل طبی در تهران

یکی از مهم ترین کاربرد های این نوع از الکل ها برای ضدعفونی کردن و استفاده در مراکز درمانی و تزریقاتی است که حجم بالایی از این محصول در این زمینه مورد استفاده واقع می شود.

از اتانول یا الکل طبی به علت نقطه انجماد بسیار پایینی که دارد در صنعت ضد یخ سازی و در ترکیب با اتیلن گلیکول استفاده می شود و یکی از کاربرد های آن نیز در صنعت تهیه عطر و ادکلن است.
یکی دیگر از موارد استفاده از الکل طبی این است که از آن ها به عنوان نگهدارنده ی نمونه های آزمایشگاهی استفاده می شود.
ویروس های پوششی، ویرووس هایی هستند که یک لایه‌ای از چربی دور آن را فرا گرفته است در نتیجه هر نوع حلالی که بتواند این چربی ‌ها را در خود حل کرده و آن ها را نابود سازد برای مقابله با این ویروس مناسب است.
یکی از بدی های این نوع ویروس این است که دارای قدرت سرایت بسیار بالایی است و به راحتی از فرد مبتلا به هزاران نفر قابل انتقال است اما از بین بردن آن روشی بسیار ساده و ابتدایی دارد و نیازی نیست خودمان را به الکل آغشته نموده، کافیست آن را بر دست و سطوح آلوده اسپری نماییم .

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین مقالات

دسته‌ها

آخرین پروژه ها

سرکه تناژ و فله
تفاوت الکل طبی و صنعتی
قیمت الکل طبی به صورت عمده
چگونه الکل ضدعفونی بسازیم؟
عوامل تاثیرگذار بر قیمت الکل
خرید الکل ارزان

برچسب‌ها

اطلاعات تماس

  • اهواز، کیان آباد ، خیابان 28 شرقی ، پلاک 12
  • 090322225556
  • info@myco.net
× گفتگوی آنلاین